2017-06-09

Skład Rady Pedagogicznej

Maria Laska
dyrektor szkoły
nauczane przedmioty: informatyczne
e-mail: laskamaryla@wp.pl


Maria Elżbieta Tataj
wicedyrektor ds. pedagogicznych, kształcenia ogólnego i egzaminów zewnętrzych
nauczane przedmioty: matematyka
e-mail: elatataj@op.pl


Janusz Wróbel
wicedyrektor ds. wychowawczych i kształcenia dorosłych
nauczane przedmioty: mechanizacyjne
e-mail: januszwrobel@op.pl

 

Edyta Niedzielska

kierownik praktycznej nauki zawodu

nauczane przedmioty: matematyka, informatyczne


Anna Biskupska - Walczak

nauczane przedmioty: elementy prawa pracy


Emilia Adamowicz
nauczane przedmioty: religia, zawodowe rolnicze


Wojciech Białecki
nauczane przedmioty: informatyczne, zawodowe mechanizacyjne
 


Iwona Bogusiewicz-Kuś
nauczane przedmioty: żywieniowe


Krzysztof Błaszczyk
nauczane przedmioty: informatyczne


Katarzyna Charążka
nauczane przedmioty: wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa


Elżbieta Chojnacka
nauczane przedmioty: język polski
 


Grzegorz Chojnacki
nauczane przedmioty: historia, wiedza o społeczeństwie
 

Monika Danych

nauczane przedmioty: matematyka, informatyka


Jolanta Dębska
nauczane przedmioty: matematyka


Magdalena Drobnik-Pudłowska
nauczane przedmioty: informatyczne


Paulina Dróżdż
nauczane przedmioty: język niemiecki


Jarosław Dubiel
nauczane przedmioty: mechanizacyjne


Magdalena Gasińska
nauczane przedmioty: fizyka, matematyka


Agnieszka Golan
nauczane przedmioty: żywieniowe


Anna Golędzinowska - Lebioda
pegagog szkolny


Linda Jakubowska
nauczane przedmioty: wychowanie fizyczne, zawodowe turystyczne


Adam Kaczmarczyk
nauczane przedmioty: mechanizacyjne


Ilona Kosiorek
nauczane przedmioty: informatyczne


Małgorzata Kosiorek
nauczane przedmioty: ekonomiczne, rolnicze


Anna Kosmowska
nauczane przedmioty: informatyczne, żywieniowe


Anna Kowalska
nauczane przedmioty: rolnicze, żywieniowe


Elżbieta Kołaczek
nauczane przedmioty: matematyka


Olga Kwapisz-Wojda
nauczane przedmioty: żywieniowe


Edyta Kłak
nauczane przedmioty: żywieniowe


Agnieszka Leśniewska
nauczane przedmioty: logistyczne

 

Józef Mamiński

nauczane przedmioty: zawodowe machanizacyjne


Katarzyna Mańkowska
nauczane przedmioty: zawodowe mechanizacyjne


Maciej Milczarek
nauczane przedmioty: informatyczne


Robert Olko
nauczane przedmioty: nauka jazdy


Waldemar Osica
nauczane przedmioty: ekonomiczne, edukacja dla bezpieczeństwa


Magdalena Piechowska-Malińska
nauczane przedmioty: logistyczne


Stanisław Pietrzak
nauczane przedmioty: mechanizacyjne


Katarzyna Polak
nauczane przedmioty: wychowanie fizyczne

 

Bogumiła Rosa

nauczane przedmioty: informatyczne


Ks. Radosław Sawicki
nauczane przedmioty: religia


Jolanta Sikorska
nauczane przedmioty: język niemiecki, język polski


Donata Skierska
nauczane przedmioty: język polski


Leszek Skórski
nauczane przedmioty: informatyczne


Marta Staszewska
nauczane przedmioty: język niemiecki


Olga Stera
bibliotekarz


Jadwiga Studzińska
nauczane przedmioty: historia


Piotr Sumiński
rzecznik prasowy
nauczane przedmioty: religia
e-mail: suminski@op.pl


Dariusz Surma
nauczane przedmioty: geografia, rolnicze


Urszula Surma
nauczane przedmioty: chemia, żywieniowe


Mariusz Szewczyk
nauczane przedmioty: mechanizacyjne


Kamil Szkup
nauczane przedmioty: wychowanie fizyczne


Ewa Szwarocka-Szczepańska
nauczane przedmioty: język angielski

 

Paulina Szymkowicz

nauczane przedmioty: język polski


Grzegorz Słoma
nauczane przedmioty: język polski, wiedza o kulturze
 


Anna Tomczak
nauczane przedmioty: język angielski


Iwona Wiankowska
nauczane przedmioty: język angielski


Krystyna Wilanowska-Biełoszejew
nauczane przedmioty: język angielski


Milena Wojda-Wróbel
nauczane przedmioty: język niemiecki, wychowanie w rodzinie

 

Paulina Wojda

nauczane przedmioty: matematyka, informatyka


Elżbieta Wojtyna
nauczane przedmioty: ekonomiczne, rolnicze


Maciej Wróbel
nauczane przedmioty: język angielski


Jerzy Zabost
nauczane przedmioty: zawodowe ekonomiczne


Jakub Zaczkiewicz
nauczane przedmioty: wychowanie fizyczne


Piotr Żak
nauczane przedmioty: zawodowe logistyczne

 

Kompetencje Rady Pedagogicznej określone są w art. 40  - 44 Ustawy z dnia 7 września 1991r. o systemie oświaty (Dz.U. z 2016r., poz. 1943, z późn. zm.)  oraz Statucie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 RCKUiP w Łowiczu.

Załączniki

  Regulamin Rady Pedagogicznej.pdf 1,76 MB (pdf) szczegóły pobierz